2022-03-31 17:17:32
Symulator stomatologiczny – przezroczysty model jamy ustnej.

Model #1814

Symulator stomatologiczny składa się z transparentnej głowy, metalowego artykulatora oraz wymiennej szczęki z pełnym uzębieniem ( możliwość odkręcenia poszczególnych zębów ) przy tym oddając rzeczywiste ruchy żuchwy. Całość wykonania wpływa na autentyczność wykonywanych zadań w obszarze stosowanych technik stomatologicznych. Trenażer mocowany jest do stolika za pomocą uchwytu imadłowego.

Model przeznaczony do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji w szkołach kształcących na kierunkach medycznych, dentystycznych, stomatologicznych.

Oferowany przez nas model to jeden z najpopularniejszych produktów na rynku, niezmiennie gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość.

Kupując nasz fantomy stomatologiczne masz pewność, że będzie służyć przez wiele lat.

コメント数:(0) カテゴリ:Dental  17:17:32
2022-03-31 17:06:18
Jakie zalety w leczeniu stomatologicznym daje użycie kamery wewnątrzustnej?

Dlaczego specjalista może zdecydować się na użycie kamery wewnątrzustnej? Przede wszystkim to, co zostaje zarejestrowane przez urządzenie, jest kamera wewnątrzustna stomatologiczna LCD umieszczonym obok fotela dentystycznego. Dzięki temu stomatolog dokładnie wyjaśni pacjentowi, czego będzie dotyczyło leczenie i dlaczego jest ono ważne.

To szczególnie przydatne w sytuacjach, kiedy osoba objęta leczeniem, nie zdaje sobie sprawy z powagi problemu. Kamera wewnątrzustna bezprzewodowa
najmniejsze pęknięcie, ukruszenie czy też przebarwienie. Widząc uszkodzonego zęba, pacjent poważniej podejdzie do leczenia, a także sam zabieg będzie dla niego zrozumiały. Niektóre osoby, zestresowane wizytą w gabinecie, mogą poczuć się bardziej komfortowo, śledząc na bieżąco poszczególne etapy leczenia.

Kamera pozwala na profesjonalną ocenę stanu uzębienia pacjenta, co pomaga również w dalszym planowaniu leczenia, jeśli zmian w jamie ustnej jest więcej. Obraz ze sprzętu może być też nagrywany, aby pacjenci mogli zobaczyć postępy w prowadzonym leczeniu. Z kolei stomatolog za sprawą kamery widzi uzębienie pacjenta w powiększeniu, co pozwala mu dostrzec najmniejsze ubytki, kamień czy alarmujące stany jak zapalenie dziąseł, czy mikropęknięcia, które za pomocą szkiełka nie byłby widoczne. Szybsze staje się także zdiagnozowanie problemu w trudno dostępnych miejscach np. w okolicy ósemek, co pozwala na jak najszybsze udzielenie pomocy pacjentowi, dzięki czemu eliminuje się dalsze powikłania.
https://www.dentalzz.pl/category-127-b0-kamera-wewn%C4%85trzustna-z-monitorem.html

コメント数:(0) カテゴリ:Dental  17:06:18
2022-03-30 19:11:08
Do czego służą pilniki?

Pilniki endodontyczne są przeznaczone dla podstawowego endo o różnej złożoności, od najprostszego do kanałów z wyraźnymi zagięciami.

Jaka jest prędkość użytkowania?

Prędkość zalecana przez producenta wynosi 375 obrotów, ale w razie potrzeby można ją zmieniać od 300 do 500.

Jaki moment obrotowy tester żywotności miazgi ) jest używany?

1,5 N * cm.

Jakie końcówki są odpowiednie?

Pilniki SC są przeznaczone do końcówek obrotowych (dowolnych producentów).

S One- jest stosowany w reciprokalnej końcówce.

Jaki jest stożek pilników?

Większość pilników soco w wybranym blistrze ma 4 stożek. W zestawie znajduje się również pilnik Pathfile (endometr stomatologiczny) i poszerzacz z 8 rozmiarem stożka.

Czy można używać pilniki do re-endo?

Pilniki nie są przeznaczone do powtórnego leczenia kanałowego, jednak przy odpowiednich umiejętnościach lekarz może wykorzystać je do usuwania gutaperki.

Co zrobić, jeśli pilnik się rozkrecił?

Cechą jką posiadają mikrosilniki endodontyczne z pamięcią kształtu jest ochrona przed złamaniem - podczas autokławowania kształt pilnika może powrócić do swojej pierwotnej pozycji i w tym przypadku pilniki do endodoncji mogą być nadal używane. Jeśli kształt pilnika nie powrócił po autoklawowaniu, należy go utylizować..
コメント数:(0) カテゴリ:Dental  19:11:08
・プロフィール
  • 名前:DENBENKOU
  • ニックネーム:DENBENKOU
  • 住所:無回答
  • 性別:男性
  • 誕生日:1987-03-03
  • 血液型:O
  • 投資歴:無回答
・月間収支